Lista dyskusyjna wspólnoty Dom na skale.
https://groups.google.com/.../dom_na_skale
Diakonia modlitwy
https://groups.google.com/.../dns-modlitewna

Nowe Życie - grudzień 2016, Wrocław

W dniach 9-11 grudnia 2016 r. we Wrocławiu odbył się kurs „Nowe Życie”. Razem z ekipą uczestniczyło w nim 53 osoby. Kurs prowadziła Szkoła Nowej Ewangelizacji śś Apostołów Piotra i Pawła złożona z osób ze Wspólnoty Modlitewno Ewangelizacyjnej Dom na Skale i św. Charbela.

 

Był to wyjątkowy czas! Czas w którym dokonywała się przemiana serc, owocująca decyzją podjęcia nowego życia z Jezusem.

 

Poniżej niektóre świadectwa uczestników kursu:

Sylwia, 38 lat:

Szukałam Boga od jakiegoś czasu. Już wcześniej ogłosiłam Go Panem mojego życia (na modlitwie w domu). Ostatnio zachorowałam i wiedziałam, że muszę coś zrobić ze swoim życiem. Słuchałam rekolekcji w domu i trafiłam na SNE, na kurs Nowe Życie (w Internecie). Więc na urodziny (mam je dzisiaj) sprawiłam sobie NOWE ŻYCIE.

Dzisiaj czuję, że Jezus jest moim Panem, że to nie tylko wypowiedziane słowa ale takie poczucie „w środku”.

Chwała Panu!  

 

 

Agnieszka, 26 lat:

Dziękuję Panu, że przypomniał mi o Swojej miłości, na którą nie muszę zasłużyć (choć i tak trudno mi ją przyjąć). Dziękuję, że przypomniał mi, że Jest moim Panem. Dziękuję, że powiedział mi, że mam się nie lękać, bo On sam wystarczy!

 

 

Adam, 41 lat:

Po kilkunastu latach marginalizowania obecności Boga w moim życiu, rosła we mnie potrzeba zmiany. Kurs NOWE ŻYCIE dał mi bardzo solidny fundament dla zmiany i ponownego zaproszenia Boga Ojca, Jezusa Zbawiciela i Ducha Świętego do mojego życia.

 

Grzegorz, 28 lat:

Bóg pokazał mi, jaki jestem dla niego ważny i jak bardzo mnie kocha.